1963'ten bugüne ...

Hakkımızda

1963’ten bugüne YÜKSEL TORNA…
Geçmişten günümüze sahip olduğu ticari tecrübesini uzman kadrosuyla birleştiren YÜKSELTORNA kasnak ve burç temininde sektöründe ilk akla gelen, güvenilen ve aranan bir firma olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Küreselleşen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak tüketici memnuniyetini benimseyen YÜKSEL TORNA çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile faaliyetlerinin her safhasında “eksiksiz tüketici memnuniyetini” sağlamayı vazgeçilmez politika olarak görmektedir. Bu süreç esnasında ürünlerimizi Avrupa standartlarına getirtmek amacı ile ISO 9001 :2000 Belgesini almış bulunmaktayız.

Rekabetin yol göstericisi olan kalitenin ön koşulu, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında belirleyici etken; kalite, ekip kalitesi ve yönetim kalitesidir. İlkemiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir ürünü sunmaktır.

YÜKSEL TORNA; Burçlu Kasnak Çeşitleri (SPA,SPB,SPC,SPZ),KONİK BURÇLU GÖBEK,AYARLI KASNAK,POLY-V KASNAK,TRİGER KASNAK,ÖZEL KASNAK çeşitleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Ürün YelpazemizBurçlu Kasnak Çeşitleri (SPA,SPB,SPC,SPZ),Konik Burçlu Göbek,Ayarlı Kasnak,Poly-V Kasnak,Triger Kasnakve Özel Kasnak çeşitleri.